Elektrisüsteem ja treileri valgustus

Pidades silmas kõiki eeskirju ja sätteid, mis kehtivad eri tüüpi ohutusele, on täielikult toimiv elektrisüsteem ning haagise valgustus hädavajalikud. Samuti on äärmiselt oluline olla nähtav, kui teie sõiduk veab enda järel treilerit või haagiselamut. Kõige tähtsam on aga see, et elektrisüsteemid sõiduki ja veetava haagise vahel töötaksid nii, et ümbritsevad liiklejad näeksid sõiduki tulede antavaid märguandeid.

Elektrisüsteem

Treileri elektrisüsteem ja valgustus koosnevad pistikust, kaablist ja lampidest. Pistik ühendab treileri auto elektrisüsteemiga, nii et haagise lambid süttivad. Loomulikult peavad treileril või karavanil olema täielikult funktsioneerivad tagatuled, suunatuled ja gabariidituled. Haagise pistik on kas 7- või 13-suunaline. Teil on vaja ainult valida, milline neist sobib teie sõidukile. Kui te pole kindel, mida teil vaja võib minna, võtke meiega ühendust ja aitame teid. Kui teil on sõidukil 13-suunaline pistik, kuid haagisel 7-suunaline üleminek või vastupidi, siis loomulikult on meil selle probleemi lahendamiseks adapterid.

Eri tüüpi lambid

Treileri või haagiselamu lambid peavad olema sama tüüpi kui kogu ülejäänud sõidukil. Kui soovite lambi mudelit välja vahetada, tuleb kõik haagise lambid asendada tagamaks, et kõik töötab kavandatud viisil. Samuti on võimalik traditsioonilisi lampe asendada LED-tuledega. LED-id pakuvad mitmesuguseid eeliseid, näiteks on neil tavaliste laternatega võrreldes pikk tööiga. Samuti on laternate asemel LED-lampide kasutamisel mõningaid olulisi keskkonnaalaseid eeliseid. Valeryd pakub laia valikut LED-lampe. Pakume ka täielikke valguskomplekte, mis sisaldavad kõiki vajalikke osi, nagu treileri pistik, treileri kaablid, suunatuled ja tagatuled. Need sisaldavad ka klambreid ja tange.