Treilerite ja haagiselamute haakeseadised ning inertspidurid

Kas vajate oma haagise jaoks haakeseadet või inertspidurit? Siis on lahenduseks Valeryd. Valmistame kvaliteetseid inertspidureid ja haakeseadeid, mis sobivad enamikule turul kättesaadavatele haagiselamutele ja treileritele. Meiega teie kõrval saate end kogu aja turvaliselt tunda.

Veopea/haakeseade

Valerydi tootevaliku hulgast leiate ka veopead 750–3500 kg piduritega treileritele ja 750–1200 kg piduriteta treileritele. Kui te pole kindel, kas veopea on teie treileri jaoks sobiv, on seda probleemi kerge lahendada. Lihtsalt uurige meie veebilehte.

Inertspidurid

Mõnikord leidub näiteid geniaalsetest tehnoloogiatest, mis võivad teid hämmastada. Inertspidur on üks selline näide. Sellist tüüpi pidur aeglustab treilerit treileri enda raskuse abil. Valerydi inertspidurid on ideaalsed piduritega treileritele ja haagissuvilatele kaaluvahemikus 950 kuni 3500 kg.

Lisateave

Inertspidur kinnitub auto külge haakeseade abil. Sellise disaini ehitus hõlmab seda, et haakeseade asub edasi-tagasi liikuvas torus, mis tähendab seda, et kui auto pidurdab, surutakse inertspidur kokku. Inertspidur ja rattapidurid on ühendatud pidurisüsteemi abil. Tekkiv jõud suunatakse torust inertspidurisse ning sealt edasi kaablite ja varraste abil rattapiduritesse. Inertspiduri tekitatud jõud aktiveerib rattapidurite pidurdusmehhanismi. Seejärel tekib ratta külge kinnitatud piduritrumli ja piduriklotside vahel hõõrdumine. See hõõrdumine tähendab, et treileri kiirus väheneb ja sõidukid aeglustavad. Geniaalne lahendus, mis lihtsustab millegi punktist A punkti B transportimist.