Treilerite ja haagiselamute rattad ning tugijalad

Tegelikult on tugirattad ja tugijalad hea mõte. Need on teie treileri või haagiselamu üldise ohutuse seisukohalt äärmiselt olulised. Näiteks tõstetakse tugiratast mitmeid kordi järsult üles. Sellest tulenevalt on äärmiselt oluline, et tugirattad ja tugijalad oleksid parima kvaliteediga. See on tagatis, et tunneksite end veetava veoki transportimise ja seismise ajal enesekindlalt.

Tugirattad

Nagu juba mainitud, on tugiratas teie treileri oluline osa. Teie treileri või haagiselamu külge haakimine ja liigutamine on hea tugiratta abiga palju lihtsam. Selle tähtsust on kerge mõista ja teie pukseeritava sõiduki seda osa tuleks hoolikalt hoida, et alati tagada selle parim suutlikkus. Kui hoiate seda heas seisukorras ja vahetate vajaduse korral selle aegsasti välja, on teil transpordivahend, mis pakub suurepärast maanteetransporti ning mis seisab ohutus asendis.

Tugijalad

Tugijalg on nimest tulenevalt jalg, mis aitab treilerit või haagiselamut toetada ja stabiliseerida. Väga oluline on võtta arvesse pinnase tüüpi, millel sõidukit pukseeritakse. Oma treilerit või haagiselamut pole soovitatav jätta ükskõik millisesse kohta, kuna sellel on tugijala võimekusega seotud piirangud. Tugijalad ei ole mõeldud kogu treileri või haagiselamu massi toetamiseks. Seetõttu peate meeles pidama, et leiaksite parkimiseks hea pinnase, olenemata sellest, kas pargite lühikest või pikka aega.