Treilerite teljed ja rattapidurid

Treilerite teljed

Treileri telg on täielikult funktsioneeriva treileri või haagiselamu puhul võtmeelement. Kui telg on kahjustatud, kulunud või roostetab, tuleb see välja vahetada. Kui piduritega treileri rattapidureid peab remontima, on tavaliselt parim ja soodsaim võimalus kõik tervikuna välja vahetada, mitte vana ning kulunud telge parandada.

Piduritega ja piduriteta treilerite teljed

Valerydilt leiate nii piduritega kui ka piduriteta treilerite telgi mitmelt erinevalt tootjalt ja eri mõõtudes. Juhul kui telge, mida oma treileri või haagiselamu jaoks vajate, pole saadaval, saame teile valmistada teie jaoks kohandatud telje. Sellisel juhul peaksite meiega ühendust võtma kättesaamise aja ja hinna osas.

Terviklik teljepakett treileritele

Pakume ka täielikke teljepakette, mis koosnevad telgedest, siduritest ja piduri ülekandeosadest.

Valeryd pakub ka lahtisi telgesid nii piduritega kui ka piduriteta treileritele.
Piduriteta treilerite teljed:
meil on 750–1000 kg treilerite telgi.
Piduritega treilerite teljed:
meil on 750–1800 kg treilerite telgi.

Treilerile või haagiselamule telje valimisel tuleb silmas pidada järgmist.

Kes valmistas teie praeguse telje? Kui te pole selles kindel, saate seda järele vaadata teljel asuvalt rummukübaralt või piduri ankruplaadi tagaküljelt. Seejärel tuleb kindlaks määrata, millised sidurid teil on. Lõpuks peate teadma oma treileri kogumassi ning kontrollima mõõte A, B ja C. Kui olete seda teinud, peate valima sama tootja õigete mõõtudega ja maksimaalse kaaluga telje, mis vastab treileri kogukaalule või sellest ühe võrra kõrgemale tasemele. Ärge unustage ka pidurite läbimõõtu kontrollida.

Valerydiga jõude ühendades saate partneri, kes tänu oma teadmistele ja oskustele pakub teile vaid selliseid osi, mis sobivad teie firma või eraisiku konkreetsete ning ainulaadsete vajadustega. Võite teha oma otsused teadmisega, et kõik toimub heakskiidetud viisil.